بلاگ

9 علت کار نکردن بخاری ماشین

دلایا گرم نکردن بخاری ماشین تک و یک

1.کم بودن آب موتور

اگر موقع روشن کردن بخاری ماشین متوجه شدید بخاری به خوبی گرم نمی کند، اولین چیزی که باید بررسی کنید سطح مایع خنک‌کننده است. سطح مایع خنک‌کننده باید بین علامت مینیمم و ماکزیمم در محفظه مربوط به مایع خنک‌کننده قرار گیرد

 

 

 2.گرفتگی اتصالات بخاری و گرفتگی رادیاتور بخاری ماشین

مهم ترین عاملی که باعث میشود بخاری ماشین گرمای خوب و مناسبی نداشته باشد، گرفتگی رادیاتور بخاری ماشین است.حتی در فصل گرما باید از ضد یخ استفاده شود تا بخاری ماشین دچار خرابی و گرفتگی نشود.

گرفتگی شیلنگ های بخاری  نیز مانع حرکت مایع خنک کننده می شود و باعث می شود گرمای مناسبی نداشته باشیم.

 

3.خرابی واتر پمپ

واترپمپ کمک می‌کند تا خودرو در روزهای سرد دچار یخ‌زدگی نشود و در روزهای گرم هم خنک بماند. این کار را از طریق رساندن آب، ضد یخ و ضد جوش به بخش های مختلف موتور ایفا می کند

 

 

4.جرم گرفتگی یا خرابی رادیاتور

 

5.نشتی داشتن رادیاتور

نشتی در رادیاتور می‌تواند مانع رسیدن مایع خنک کننده به هسته بخاری شود. در بدترین حالت ممکن است به موتور شما آسیب برساند.

 

6.خراب بودن سیم کشی یا سوختن فیوزها

مانند کنترل های خراب HVAC، سیم کشی ماشین نیز ممکن است شکسته یا کوتاه باشد. این به آن معناست که بخاری هنگامی که راننده دستور عملکرد آن را می دهد، فعال نمی شود.

 

7.خرابی ترموستات ماشین

ترموستات وظیفه کنترل دمای اب درون موتور را دارد. حال اگر این قطعه کامل باز بماند. بخاری خودرو توان تامین گرمای قبلی را ندارد. پس بهتره هنگام کاهش گرمای بخاری نسبت به قبل از سالم بودن ترموستات مطمئن شوید.

 

8.هوا گرفتن رادیاتور بخاری

اگر از پشت داشبورد ماشین صدای قل قل آب شنیده می شود احتمال هوا گرفتن رادیاتور بخاری بسیار زیاد می باشد. که مانع از جریان پیدا کردن اب در رادیاتور و در نهایت منجر به کاهش دمای بخاری خودرو می شود.

 

9.خرابی فن دمنده

زمانی که متوجه می شوید رادیاتور کاملا گرم است ولی هوای خروجی از بخاری خودرو به اندازه کافی گرم نیست، مشکل از خرابی فن دمنده است.

با باز کردن فن بخاری و تعمیر آن می توان ایراد فن را برطرف کرد و مشکل بخاری حل می شود.

افراپارت با تولید و عرضه شیلنگ بخاری ماشین باکیفیت و اورجینال، این امکان را به شما می دهد تا اقدامی موثر برای بخاری ماشین خود انجام دهید دهید و جنس باکیفیت را  برای ماشینتان بخرید.

 

 

شیلنگ بخاری ماشین تک و یک

 

خرید عمده شیلنگ بخاری ماشین اورجینال:

جهت خرید عمده محصولات باکیفیت افراپارت به سایت افراپارت مراجعه نمایید. و یا با شماره 09330229595 تماس بگیرید. همکاران ما در بخش فروش فرایند خرید را برای شما آسان می کنند .

 

 

خرید تکی شیلنگ بخاری ماشین افراپارت:

جهت خرید تکی شیلنگ بخاری ماشین ،شیلنگ ورودی آب بخاری ماشین و شیلنگ خروجی آب بخاری ماشین، به قیمت عمده و اورجینال ، به سایت تک و یک مراجعه نمایید.

 

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک و یک ، انتخاب بررسی و خرید آنلاین

یک خرید اینترنتی مطمئن، نیازمند فروشگاهی است که بتواند کالاهایی متنوع، باکیفیت و دارای قیمت مناسب را در مدت زمانی کوتاه به دست مشتریان خود برساند و ضمانت بازگشت کالا هم داشته باشد؛ ویژگی‌هایی که فروشگاه اینترنتی تک و یک بر روی آن‌ها کار کرده و توانسته از این طریق مشتریان ثابت خود را داشته باشد.